Error get alias
Error get alias

Новий комплексний курс в Logos IT Academy - Python Developer

Світ ІТ не стоїть на місці, а постійно розвивається. Ми в Logos IT Academy слідуємо усім тенденціям ІТ-ринку України та світу. Саме тому запускаємо новий комплексний курс з Python.
Світ ІТ не стоїть на місці, а постійно розвивається. Ми в Logos IT Academy слідуємо усім тенденціям ІТ-ринку України та світу. Саме тому запускаємо новий комплексний курс з Python,

 • Чому ж Python став популярним?
 • У яких галузях він затребуваний та що на ньому написано?
 • Як вивчити мову програмування Python швидко та якісно?
 • З чого почати свою кар'єру та куди рухатися?

Відповіді на всі свої питання ви можете отримати у цій статті.

Python - мова програмування, що забирає першість у гігантів розробки: Java, PHP та інших.

Python-розробник - фахівець, який застосовує в роботі багаторівневий мову програмування Python. Мова відрізняється мінімальним набором символів і проста для вивчення й використання на відміну від інших мов програмування. В силу універсальності дозволяє виконувати різну роботу: писати плагіни і скрипти, розробляти гри, мобільні додатки, онлайн-сервіси, супроводжувати програмне забезпечення.
Сьогодні мова Python використовується для великого спектру сфер. Найпопулярнішими з них є:

 • веб-розробка
 • автоматизація
 • штучний інтелект
Для того щоб опанувати повний стек технологій Python-розробки початківцю необхідно 4-6 місяців вивчення теорії та інтенсивної практики.

Щоб досягти максимального результату ми в Logos IT Academy створили новий комплексний курс Python для всіх, хто хоче опанувати затребувану та високооплачувану професію. За результатами курсу, випускник отримає необхідний набір знань та навичок для працевлаштування на рівень Trainee / Junior Python Developer в Україні та за кордоном.
На курсі студентів чекають:

 • блок Python з 0
 • базові знання веб-розробки (HTML/CSS, JavaScript)
 • опанування найпопулярнішого фреймворку Python Django
 • створення власного практичного проекту
Окрім того кожен випускник отримує доступ до безкоштовної платформи освіти та тренінгів з написання резюме, проходження співбесіди, методології роботи в ІТ-компанії - Scrum.

Якщо після прочитання статті у вас залишилися сумніви вивчати дану сферу чи ні, подумайте - який напрямок могло б вас зацікавити? Мобільні додатки, ігри, веб-розробка, машинне навчання - все це можливо з Python.

Такі відомі програми як: FaceBook, Instagram, Pinterest, Battlefield 2, World of Tanks, Civilization IV, Pixar-анімації, тестування та математичні вирахування для NASA, Intel, Cisco, та багато іншого створено на Python.

Якщо ви хочете опанувати нову затребувану професію в сфері ІТ швидко та ефективно, то залишайте заявку і приєднуйтесь до інноваційного комплексного курсу Python вже сьогодні.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy